تور نوروزی سوئیس، پرتغال و اسپانیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.88 (4 رای ها)

امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

3 شب لوزان، 3 شب لیسبون  و  3 شب مادرید

تور در یک نگاه

 

 

سفر به لوزان، دومین شهر بزرگ سوئیسی مشرف بر دریاچه ژنو و چهارمین شهر بزرگ سوئیس است. لوزان در عین افتخار به تاریخ حدودا دو هزارساله اش، شهری پیشرو است که نگاهی به آینده دارد. چشم انداز دریاچه ژنو در لوزان، حتی از چشم اندازی خود ژنو در اختیار شما می گذارد نیز زیباتر است! این شهر محصور در تاکستان ها، با استفاده از موقعیت جغرافیایی که حتی در سوئیس نیز کم نظیر است، به یکی از مراکز مهم گذران تعطیلات اروپا تبدیل شده است. اینجا همچنین پایتخت المپیک و از مراکز مهم ورزشی، دانشگاهی و فرهنگی سوئیس به شمار می آید. بافت تاریخی شهر، مزین به کلیسای جامع گوتیک، تاریخچه ای غنی و پربار را پیش روی بازدید کنندگان قرار می دهد.

سفر به لیسبون، جغرافیای منحصر به فرد این شهر با تپه ها و پستی بلندی های بسیار آن را از تمام شهرهای اروپا متمایز کرده است. لقب این شهر "هفت تپه" است و هرکدام از این تپه ها نمای بسیار زیبایی به شهر و رود تاگوس ارائه می دهند. اینجا شهر رنگ و شور و موسیقی و غذاهای بی نظیر دریایی و شیرینی های خوشمزه است. در کوچه های رنگارنگی که نظیر آن را هیچ کجا نخواهید یافت قدم بزنید و منظره غروب آفتاب را از "میرادورو" ها تماشا کنید یا به دیدار میدان گاوبازی که دیگر گاوی در آن کشته نمی شود بروید و یا معماری زیبای کلیساهایی با گنبد سفیدرنگ را تماشا کنید. خاطره زلزله مهیب سال 1755 هنوز بر ذهن این شهر سنگینی می کند، زلزله ای که تقریبا تمام خانه ها و بیشتر اماکن تاریخی لیسبون را ویران کرد و این شهر مجددا و به صورت کامل بازسازی شد.

سفر به مادرید، شاید هیچ شهری در کره زمین به اندازه مادرید، زنده نباشد! شهری فریبنده که انرژی بی نظیر آن به شما معنای واقعی زندگی و زنده بودن را یادآوری می کند. مرکز پایتخت اسپانیا، شبکه به هم فشرده ای از خیابان های باریک، کوچه ها و میدان هایی است که در آن قصرها، کلیساها، و بناهای تاریخی متعدد به چشم می خورند.مادرید شهری زمینی و در عین حال باشکوه است. اینجا همچنین مامن سه گنجینه بزرگ هنری جهان است: موزه "پرادو" که شاهکارهای ولازکوئز و گویا را در خود جای داده، موزه "تیسن بورنه میسا"، که بازدید از آن مانند گذراندن یک دوره فشرده آموزشی تاریخ هنر غرب است و موزه "رنا سوفیا" محل نگهداری تابلو مشهور گرنیکا پابلو پیکاسو.
اینجا پایتخت تاپاس های خوشمزه و مراکز خرید مد روز هم هست اما با همه اینها، شاید جذاب ترین ویژگی مادرید، قدم زدن در خیابان های آن در یک روز آفتابی و هم صحبت شدن با مردمان خونگرم آن باشد.

JoomShaper

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فراز سیر آپادانا می باشد, © 2017