تفرجگاه The Bund

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای ها)

امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

he Bund تفرجگاه


منطقه‌ای معروف و توریستی ساحلی The Bund یک تفرجگاه و یک کنارگذر ناحیه‌ی تاریخی است که درست بر کناره ی غربی در طول ساحل رودخانه‌ی Huangpu واقع شده است. به عنوان رمانتیک ترین قسمت شهر به علت امکانات توریستی و مناظری زیبا از سطح خیابان‌ها و آسمان‌خراش‌ها، معماری گوتیگی و هنر Beaux را در مقابل رویتان به نمایش می‌گذارد که طی صدها سال به عنوان سمبلی برای این شهر بوده است که اسکله زیبای توریستی در شهر شانگهای چین است.در ضلع غربی اسکله دی باند بیش از 26 ساختمان با معماری هایی به سبکهای گوتیک، رنسانس، باروک، رمانسیسیسم، کلاسیک و ... قرار دارد که از زیباترین چشم ‌اندازهای این منطقه است.اسکله دی باند ( The Bund ) مکان مناسبی برای قدم زدن و آرامش در فضایی ساحلی، تماشای بناهای تاریخی و برج‌ های Oriental Pearl TV Tower و Jin Mao Tower است


طوری برنامه ریزی کنید که چند ساعتی را در این منطقه‌ی زیبا سپری کنید، خصوصا اگر به عکاسی علاقه‌ی زیادی دارید. و امکان مشاهده همزمان چندین سبک معماری و چندین دوره ی زمانی از ساخت ساز به علت موقعیت خاص باند .
این ناحیه ، ناحیه‌ای تاریخی و باشکوه در کنار ساحل رودخانه شهر که بناهای تاریخی و بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی بین‌المللی در آنجا قرار دارند
رودخانه هوآنگ‌پو اصلی‌ترین رود شانگهای است که بسیاری از آب‌راه‌ها و کانال‌های شهری از این رود تغذیه می‌شوند و خط ساحلی آن به علت ساخت آسمان‌خراش متعدد و نورپردازی‌های شبانه مشهور شده است.
نکته‌ها:
- برای داشتن تجربه‌ای منحصر به فرد سعی کنید در تونل توریستی کشیده شده زیر آب که مناطق Pudog و Puxi را به هم وصل می‌کند به گشت و گذار بپردازید.
- اگرچه منطقه‌ی the Bund در طول شرقی اولین جاده‌ی Zhongshan قرار دارد، اما کافی است به راننده تاکسی‌ها بگویید “Wai Tan” تا آن‌ها متوجه شوند که باید شمارا به این نقطه بیاورند.

 تفرجگاه The Bund     (دیدنی های شانگهای)

 

JoomShaper

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فراز سیر آپادانا می باشد, © 2017