آکواریوم اقیانوسی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای ها)

امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

لذتی تماشایی به همراه آرامش در آکواریوم اقیانوسی شانگهای


آکواریوم اقیانوس شانگهای در ناحیه تجاری «لوجی‌آزویی» واقع در «پودونگ» شانگهای قرار داشته و یکی از بزرگترین آکواریوم‌های دریایی جهان با مساحتی بیش از ۲۰۵۰۰۰ مترمربع محسوب می‌شود. این آکواریم دارای ده هزار گونه نادر از آبزیان سرار جهان از آب های شیرین و شور می باشد. همچنین این امکان را به شما می دهد که در اعماق اقیانوس به غواصی و تفحص بپردازید. آکواریوم به ۹ قسمت با مجموعه ای از بیش از ۴۵۰ گونه و از آبزیان از ۵ قاره و ۴ اقیانوس تقسیم شده و با هزینه ۵۰ میلیون دلار ساخته شده است. از زمان تاسیس آن در سال ۲۰۰۲ تا به امروز، بالغ بر یک میلیون بازدید کننده داشته است.


همچنین این آکواریوم طولانی‌ترین تونل آکواریومی زیر اقیانوس جهان با طول ۱۵۵ متر محسوب می شود. این آکواریوم دارای دو بنای هرمی شکل بوده و دارای رستورانی بزرگ و همینطور فروشگاه می‌باشد.
ساختمان اصلی مجموعه به چندین بخش از جمله بخش چین ، آمریکای جنوبی ، استرالیا ، ناحیه قطب ، دریای سرد و ... دارد که می‌توانید با گردش در بخش‌های مختلف، با جانوران دریایی متفاوتی آشنا شوید.
آکواریوم اقیانوسی شانگهای یکی از برترین جاذبه های توریستی شانگهای است و توسط فن آوری های پیشرفته آکواریوم طراحی شده. بازدید کنندگان از طریق این تونل طویل صخره های ساحلی ، اقیانوس باز، غار کلپ ، کوسه یارو ، و صخره های مرجانی را میتوانند نظاره گر باشند. آکواریوم اقیانوسی یکی از بهترین دیدنیهای شانگهای چین و جاذبه های گردشگری چین به شمار میرود.
اگر به موجودات اقیانوسی و دریایی علاقمند هستید، احتمالا این آکواریوم زیبا مناسب شما خواهد بود. آکواریوم اقیانوسی شانگهای این فرصت را در اختیارتان می گذارد تا از نزدیک به تماشای کوسه های دریایی ، کلپ‌ها ، انواع ماهی و موجودات دریایی دیگر مشغول شوید. لذتی وصف ناشدنی و قابل لمس و فرصتی استثنایی برای تماشای دنیای زیر آبی را فراهم می کند.
نکته‌ها:
- اجازه ندهید هزینه‌ی ورودی گران این آکواریوم شما را از تماشای آن منصرف کند، چرا که این هزینه ارزشش را خواهد داشت.
- طوری برنامه ریزی کنید که چندین ساعت زمان را در این مکان صرف کنید تا دیدنی‌های زیاد آن را از دست ندهید.
- اگر به شلوغی علاقه‌ای ندارید سعی کنید در طول روزهای هفته به تماشای آکواریوم بروید و از آخر هفته‌ها اجتناب کنید.

آکواریوم  اقیانوسی شانگهای

 
 
 
JoomShaper

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فراز سیر آپادانا می باشد, © 2017