دره‌ی شادی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای ها)

امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

دره‌ی شادی شانگهای


دره‌ی شادی، محبوب‌ترین پارک تفریحی در شانگهای محسوب می‌شود و مشخصا ارزش بازدید بالایی به همراه خانواده دارد. با وجود اینکه پارک در مرکز شهر قرار ندارد، اما به راحتی از طریق مترو قابل دسترسی است. دره‌ی شادی انواع وسایل سرگرمی معمول و غیر معمول شهربازی‌ها را درون خود جای داده است. پس اگر دنبال محیطی برای سپری کردن یک نصف روز به یاد ماندنی هستید، می‌توانید روی این پارک حساب باز کنید.


این پارک چندین بازی مهیج مخصوص بچه ها و بزرگترها را در خود جای داده است. علاوه بر انواع بازی ها، سرگرمی های دیگری نیز در این مجموعه برای بازدید کنندگان فراهم آورده شده است، پارک دره شادی شانگهای یکی از بهترین جاذبه های شانگهای و جاذبه های گردشگری چین به شمار میرود.
در این پارک وسایل بازی هیجان انگیز و نفس گیر و سرگرم کننده زیادی وجود دارد که تقریباً با هر ذائقه سرگرمی همخوانی دارد. کل پارک از 7 ناحیه با موضوعات مختلف تشکیل شده است. این دره شادی شهر شانگهای، یک پارک موضوعی مدرن و وسیع در کشور چین به حساب می آید و فضای شادی را برای گردشگران فراهم کرده است.
نکته‌ها:
- با خط شماره‌ی ۹ مترو به خیابان sheshan بروید و از آنجا به طور رایگان توسط اتوبوس‌های شاتل به سمت این پارک حرکت کنید.
- معمولا پارک در طول صبح شلوغ است، پس کار عاقلانه این است که بعد از ظهر به این پارک بیایید. مگر اینکه از شلوغی بیش از حد خوشتان بیاید.

 
 

 

JoomShaper

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فراز سیر آپادانا می باشد, © 2017